Jak zarabiać pieniądze na zakładach sportowych

czy da się zarobić na zakładach bukmacherskich

Wiele osób zainteresowanych zakładami bukmacherskimi, zazwyczaj początkujących i pasjonatów sportu, często zadaje dość konkretne pytania – czy da się zarabiać na zakładach bukmacherskich (najlepiej na realnych przykładach), a także jak zarabiać na zakładach sportowych dla początkującego.

Właśnie na te pytania postaramy się udzielić jak najbardziej kompletnej i obiektywnej odpowiedzi.

Czy można zarobić na zakładach sportowych u bukmacherów?

Tak, oczywiście, że tak. W przeciwnym razie nikt nie interesowałby się tematem zakładów. Najważniejsze jest, aby zrozumieć, co to znaczy dla Ciebie zarabiać:

1. Zdobyć duży wynik w jednym meczu na szczycie, stawiając wszystko na jedną kartę, a potem zapomnieć o nim na długi czas. Cel takich hazardzistów jest często taki sam – wygrać dużą sumę pieniędzy w pośpiechu i w jakimś konkretnym celu. To bardzo ryzykowny zakład, ale pozwalający im zarobić trochę pieniędzy.

2. Stały zysk z zakładów bukmacherskich jako miesięczna pensja. Ta opcja również działa, ale wymaga profesjonalnego podejścia, bez którego zarabianie na zakładach sportowych w dłuższej perspektywie jest po prostu niemożliwe.

Zdecydowana większość osób, które wchodzą w zakłady bukmacherskie, chce oczywiście cały czas wygrywać i im więcej tym lepiej. Czyż nie? Jeśli z pierwszym wariantem zarabiania na zakładach wszystko jest jasne, co jest podobne do gry „Orzeł czy reszka”, z drugim, bardziej złożonym i odpowiedzialnym sposobem, konieczne jest szczegółowe zrozumienie, więc czytamy dalej.

Dla tych, którzy lubią gratisy, od razu należy zaznaczyć – na zakładach bukmacherskich nie da się zarobić bez inwestycji i podjęcia ryzyka. Chyba, że skorzystasz z bonusów bez depozytu, których nie oferuje dziś żaden legalny bukmacher, lub z zakładów demo, które oferują wirtualny depozyt jako kapitał początkowy gry, co jest bardziej odpowiednie do ćwiczenia i doskonalenia strategii. Zakłady za wirtualne (nie prawdziwe) pieniądze oferuje Betsiti i bet-at-home.

Ile można zarobić na zakładach sportowych?

Tutaj wszystko jest czysto indywidualne, ponieważ każdy obstawiający ma inną ilość kapitału na grę, jak również strategię z innym poziomem ryzyka. Nie do końca poprawne jest podawanie wysokości zysku w kategoriach pieniężnych, bardziej odpowiednie jest podanie przykładów w kategoriach procentowych, a samemu można oszacować, ile można zarobić na zakładach sportowych za określoną sumę pieniędzy.

Agresywna rentowność

Zazwyczaj gracze z małymi depozytami angażują się w agresywne taktyki obstawiania wysokiego ryzyka w nadziei na szybkie zwiększenie swojego kapitału. Dość często stosują oni zakłady ekspresowe z zawyżonymi kursami. Nie ma sensu mówić o stabilności tak agresywnych programów, dziś wygrywasz duże pieniądze, a jutro wszystko tracisz, co jest typowym podejściem frajera.

Dzienna stopa zwrotu agresywnych graczy może z łatwością przekroczyć +100%. To znaczy, że mogą pomnożyć swoje małe banki gry w krótkim okresie czasu, a często z tą samą prędkością stracić wszystko, a nie tylko zarobione zyski, ale także osobisty kapitał początkowy.

Konserwatywna rentowność

Duzi gracze, z drugiej strony, zazwyczaj wolą grać bardziej konserwatywnie, stawiając niewielki ułamek swojego kapitału, głównie w singlach.

Zwroty dla konserwatywnych graczy są stosunkowo niskie, zwykle wahają się między 10% a 50% miesięcznie. Przyjmując konserwatywne podejście, gracze znacznie zmniejszają swoje ryzyko i mogą liczyć na stosunkowo stabilny, odpowiedni dochód.

Jako praktyczny przykład, spójrzmy na miesięczne zwroty prawdziwych hazardzistów, którzy stawiają pojedyncze zakłady, które nie przekraczają 10% ich obecnej puli, czyli ich strategie są konserwatywne/umiarkowanie konserwatywne. To mniej więcej tyle, ile można zarobić na zakładach bukmacherskich, jeśli nie gonimy za super zyskami.

Aby nie ulegać złudzeniom co do gwarantowanego wzbogacenia się poprzez zakłady, warto wspomnieć o pewnym fakcie. Według statystyk, tylko około 5% wszystkich hazardzistów z masy kombinatorów, całkiem udanie zarabia pieniądze w zakładach, oczywiście nie miliony, ale na wygodne życie one wystarczają. Więc pamiętaj o tym, aby nie dać się zbytnio ponieść.

Wielkie wygrane w biurze bukmacherskim

Logicznym jest założenie, że największe/największe wygrane w zakładach bukmacherskich są ograniczone maksymalnymi limitami wygranych, które zazwyczaj są podane w regulaminie (zasadach i warunkach) danego zakładu bukmacherskiego. Wielkość limitów maksymalnych wygranych zależy od wielkości bukmacherów – im większa firma hazardowa, tym większa kwota, którą można w niej wygrać.

Prześledźmy kilka najbardziej znanych ośrodków hazardowych w WNP, aby dowiedzieć się, jakie są maksymalne wygrane z pojedynczych zakładów:

– William Hill – do 2.000.000 €;

– BK Marathonbet – do 250.000€;

– 1xBet – do 5.000.000₽;

– BK Leon – do $15,000 (limity są podane obok szans na każdy wynik, co jest bardzo poręczne).

Niemniej jednak dla wielu osób nie wystarczy sama znajomość regulaminu bukmachera; aby być bardziej przekonującym, muszą również obejrzeć zdjęcia/filmy z rzeczywistymi wygranymi.

Jak mogę zarobić pieniądze w zakładzie bukmacherskim?

Stosunkowo niewielkie wygrane można łatwo znaleźć na różnych forach, portalach społecznościowych, w komentarzach na różnych stronach tematycznych, gdzie gracze wymieniają się doświadczeniami i chwalą się swoimi sukcesami, zamieszczając zrzuty ekranu z wygranych zakładów. Niewiele jest jednak informacji o naprawdę dużych wygranych; nie na próżno mówi się, że pieniądze lubią ciszę, a duże pieniądze – całkowitą ciszę.

Oczywiście, można znaleźć zdjęcia i filmy z wielkimi wygranymi, ale w większości przypadków – jest to biznes oszustów, którzy ustawiają fałszywe zakłady, aby przekonać Cię do korzystania z ich usług w celu promocji lub do zakupu ich „żelaznych” prognoz za bajeczne pieniądze.

Nierzadko też sami bukmacherzy reklamują wysokie wygrane w celach PR-owych. A wiarygodne firmy hazardowe, które cenią swoją reputację i gwarantują wypłatę wygranych, reklamują swoje prawdziwe wygrane za zgodą szczęśliwych klientów, w ten sposób upieką dwie pieczenie na jednym ogniu – przyciągając nowych klientów i szybko odzyskując straty przy dużych wypłatach.

1. Korzystaj z uzasadnionych prognoz sportowych od ekspertów, którzy wykonują za Ciebie całą rutynę – stale śledzą wydarzenia sportowe, doskonale rozumieją drużyny, potrafią przeprowadzić analizę jakościową nadchodzących meczów i inteligentnie określają optymalną wielkość zakładu dla każdego wyboru. Wystarczy stosować się do zaleceń bukmacherów, którzy odnieśli sukces, obstawiać zakłady według ich wskazówek i okresowo wypłacać zyski.

2. Zarabianie pieniędzy na własną rękę jest niezawodnym, ale znacznie bardziej czasochłonnym procesem, który wymaga umiejętności analitycznych, wysokiego stopnia samodyscypliny i umiejętności zarządzania emocjami. Sukces będzie wymagał długiej drogi prób i błędów, i nie jest pewne, że w końcu będziesz czerpać zyski z zakładów przez cały czas. Jeśli poważnie podchodzisz do własnych zakładów, będziesz spędzał dużo czasu na analizach i oglądaniu meczów, ponieważ szanse na zarobienie pieniędzy na dłuższą metę przez poleganie tylko na statystykach są niewielkie.

Jeśli wybierzesz drugą drogę, istnieją pewne podstawowe zasady i wytyczne, których przestrzegają profesjonalni gracze:

1. Powinieneś obstawiać tylko te dyscypliny, które dobrze znasz, ponieważ bez znajomości zasad i sędziowania, bardzo trudno byłoby ocenić sytuację w meczach, co utrudniłoby dokonanie świadomego wyboru jednego lub drugiego wyniku.

2. Wybór strony do obstawiania. Szukając bukmachera, należy skupić się na dwóch głównych rzeczach – wiarygodności, która jest gwarancją wygranej, oraz atrakcyjności warunków. Im wyższe kursy i maksymalne limity zakładów, tym większe potencjalne zarobki na danym dystansie. Read more about Które biuro bukmacherskie wybrać i nie pomylić się w obliczeniach.

3. Zanim wybierzesz pewny zakład, powinieneś poświęcić czas na analitykę (badanie wyników, statystyk, aktualnej formy zawodników, motywacji, itp.), obejrzenie wideo-recenzji ostatnich meczów, przeczytanie najnowszych wiadomości, a na koniec porównanie swoich argumentów z przewidywaniami innych doświadczonych analityków.

4. grać zgodnie z wcześniej opracowaną strategią (własną lub powszechnie znaną). Spróbuj znaleźć równowagę pomiędzy zakładami o niskich, średnich i wysokich kursach, które mają różne stopnie ryzyka i przy odpowiednim podejściu mogą się z powodzeniem uzupełniać.

Każda strategia wymaga zarządzania ryzykiem – umiejętności efektywnego zarządzania pulą w różnych sytuacjach. Na przykład, z dużym depozytem, postaw nie więcej niż 2-3% początkowej lub bieżącej puli (w zależności od strategii), w niektórych przypadkach zwiększając kwotę zakładu do 5% puli. W ten sposób, nawet w przypadku przegranej, zawsze będzie duża rezerwa, aby przywrócić bank do poprzedniego stanu.

5. Kontroluj swoje emocje. Najważniejszym aspektem w zakładach bukmacherskich jest czynnik psychologiczny. Przygotuj się na straty, które są nieodłączną częścią hazardu. Nie daj się ponieść emocjom, kiedy dopadnie Cię passa porażek, która może przytrafić się każdemu obstawiającemu, niezależnie od jego sukcesów. Częstym błędem popełnianym przez wielu obstawiających jest branie pod uwagę utraty wygranej, nawet gdy są na plusie, w wyniku czego pojawia się silna chęć szybkiego odzyskania wygranej. W takich przypadkach zakłady są często obstawiane pod wpływem emocji, bez zimnej kalkulacji, co z kolei często prowadzi do nieuchronnego bankructwa.

Pamiętaj! Pod żadnym pozorem nie próbuj grać, ryzykując cały bank! Przecież każda seria zwycięstw prędzej czy później zawsze się kończy, a nawet najbardziej pewne wyniki przy minimalnych szansach często przegrywają!

6. Wprowadzić tabu na zakłady kombinacyjne (zakłady multi, systemy, itp.) oraz zakłady live, które znacznie zmniejszają prawdopodobieństwo uzyskania dodatniego zwrotu w długim okresie czasu. Głównym wyborem skutecznych bukmacherów są pojedyncze zakłady przedmeczowe.

7. Poszukaj selekcji przedmiotów wartościowych. Bez szukania niedowartościowanych wyników z zawyżonymi kursami, szanse na zarobienie pieniędzy w dłuższym okresie czasu są niewielkie, niezależnie od powodzenia strategii, efektywności zarządzania bankrollem czy innych czynników.