Promocje i bonusy bukmacherskie 2021

Operatorzy zakładów bukmacherskich często stosują różne oferty promocyjne. Na przykład, możesz otrzymać bonus w firmie bukmacherskiej przy pierwszej wpłacie lub po rejestracji. Możesz też wziąć udział w programie lojalnościowym, obstawiając zakłady sportowe i wygrywając nagrody rzeczowe.

Ten ranking bonusów bukmacherskich pokazuje, które firmy oferują nagrody i konkursy dla graczy. Za jego pomocą możesz ocenić ofertę danego dostawcy zakładów, a także zapoznać się z regulaminem.

Rodzaje bonusów powitalnych przy rejestracji

Istnieją różne rodzaje bonusów bukmacherskich dla Polski:

 • Freebety.
 • Nagrody za rejestrację.
 • Nagroda za pierwszą wpłatę.
 • Zakłady ubezpieczeniowe.
 • Kody promocyjne.
 • Oferty specjalne.

Każda z opcji została omówiona bardziej szczegółowo poniżej.

Freebety

Freebet

Darmowy zakład to darmowy zakład. Występuje w kilku odmianach:

Freebet – przyznawany za samo zarejestrowanie się na stronie.
Depozyt – przyznawany za zdeponowanie określonej kwoty pieniędzy.
Jako część programu lojalnościowego, na przykład z okazji urodzin gracza lub osiągnięcia przez niego określonego statusu.
Freebety są też często przyznawane za podanie numeru telefonu, zainstalowanie aplikacji mobilnej biura bukmacherskiego, zapisanie się do sieci społecznościowych lub wykonanie innej czynności.

Ubezpieczenie zakładów

Bonus
Ubezpieczenie zakładów to rodzaj bonusu w firmie bukmacherskiej, który jest opcją minimalizującą ryzyko. Jeśli zakład okaże się negatywny, pełna kwota zakładu lub jej część zostanie zwrócona na konto gracza.

Bonusy za rejestrację i wpłatę
Bukmacher oferuje bonus sign-up po założeniu konta osobistego lub dokonaniu pierwszej wpłaty. Większość bukmacherów pobiera od nowego klienta 100% wpłaconej kwoty. Zazwyczaj administracja firmy bukmacherskiej ustala średni limit w wysokości 1000 PLN.

Kody promocyjne

Freebet
Często bonusy bez depozytu w zakładach bukmacherskich są przyznawane za pomocą kodów promocyjnych. Jest to kombinacja cyfr i liter, którą należy wpisać w odpowiednie pole podczas rejestracji konta lub podczas udziału w konkretnej promocji. Aktualne kody promocyjne publikowane są na kanałach Telegramu marki hazardowej.

Oferty specjalne

Oferty specjalne
Bonus bez depozytu od bukmachera może być przedstawiony w formie ofert specjalnych. Często istnieją takie opcje jak:

 • Funkcja „Advance betting” (dostępna w 1xBet) umożliwia nowemu klientowi lub stałemu graczowi postawienie zakładu na kredyt, gdy nie zostały zrealizowane kupony z wcześniej postawionych zakładów. Bukmacher wpłaca zaliczkę, której wysokość zależy od statusu klienta, a następnie potrąca ją z wygranej. Jeśli saldo jest ujemne, dług zostaje „umorzony”.
 • Podwyższony kurs na pierwszy zakład – bonus powitalny, który zazwyczaj dotyczy dowolnego wydarzenia sportowego, w tym zawodów klubów walki.
 • Cashback – w przypadku przegranej bukmacher może zaoferować klientowi częściowy zwrot pieniędzy. Wysokość zwrotu zależy od okresu, na który został zawarty zakład, wielkości zakładu i statusu klienta.

Ważne warunki przed aktywacją bonusu sign-up

Z małymi wyjątkami, bonusy bez depozytu lub bonusy doładowujące od bukmacherów są przyznawane tylko wtedy, gdy spełnione są pewne warunki. Zasady mogą zależeć od firmy bukmacherskiej, rodzaju promocji i innych szczegółów. Często jednak obstawiający muszą stosować się do następujących punktów:

 • Posiadanie tylko jednego konta jest jednym z warunków, które są dokładnie sprawdzane przy przyznawaniu bonusu bez depozytu za rejestrację na stronie.
 • Zgodność z maksymalną kwotą pierwszej wpłaty – kwota może być wyższa, ale bonus od wpłaty nie przekroczy maksymalnej możliwej kwoty.
  Obstawianie darmowych nagród lub pieniędzy przy spełnieniu wymagań określonych przez bukmachera.

Czy mogę wypłacić pieniądze z bonusu?

Prawie każdy ukraiński gracz zastanawia się, czy można wypłacić pieniądze otrzymane jako bonus bez depozytu na Ukrainie lub z depozytem.
Bonus startowy u bukmachera to oferta, która pozwala obstawiającemu ocenić korzyści płynące ze współpracy z firmą bukmacherską, a także wypróbować różne strategie bez ryzykowania swoich pieniędzy. Zasady korzystania z promocji są proste, ale warunki zakładów mogą się różnić na różnych platformach hazardowych. Dlatego też, zanim skorzystasz z najlepszej promocji, powinieneś zapoznać się z niuansami, abyś mógł bez problemu wypłacić wygraną na swoją kartę bankową lub e-portfel.